Prečo práve My?

MOJA print je mladou rodinnou spoločnosťou, ktorej hlavným zameraním je digitálna tlač vzorov na rôzne typy textílií.

Naším mottom sú kvalita, kreativita a snaha odlíšiť sa. Cieľom je dosiahnuť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Digitálna tlač je jednou z najmodernejších foriem potlače textilu, vysokej kvality, živých farieb a s citom pre detail. Pri tejto forme potlače sa fantázii a kreativite medze nekladú a my chceme využívať všetky jej výhody pri tvorbe textilného dizajnu. Potlač si realizujeme sami, a preto všetky vaše objednávky prejdú našimi rukami.

Sme otvorení zábave farieb, inovatívnosti, pouličným módnym trendom a návrhom pre rôzne eventy. Našim poslaním je prenášať všetky vaše podnety do našich vzorov a portfólia ponúkaných produktov. Chceme ponúkať nielen aktuálne trendy, ale aj slovenskú tradíciu a návrhy vymykajúce sa bežným štandardom a stereotypom.

Chceme byť kvalitnými a zároveň cenovo dostupnými. Používame materiály, ktoré zaručujú komfort nosenia s vysokým obsahom bavlny. Na potlač textilu sa používajú farby najvyššej kvality, ktoré sú zdravotne neškodné aj pre tých najmenších zákazníkov.

Na stránke eshopu nájdete vzory vytvorené v našej kreatívnej dielni, ale aj námety, ktoré vznikli v spolupráci s dizajnérmi, ktorí nás zaujali svojou tvorbou. Sme otvorení aj k novej spolupráci. Ak vás baví tvoriť, máte skúsenosti s grafickým dizajnom a hľadáte príležitosť pre sebarealizáciu, tak nás neváhajte kontaktovať a určite nájdeme formu spolupráce, ktorá vás zaujme.

Veríme, že vás naše návrhy a ponúkaný dizajn dokážu inšpirovať. Sme neustále otvorení vašim individuálnym požiadavkám a komunikácii s vami. Jednoducho nám zavolajte, alebo pošlite e-mail. Našim spoločným kľúčom chceme otvoriť priestor v netradičných a nevyužitých priestranstvách, zaujať dizajnom, inšpirovať nálady, smerovanie komunity, v ktorej žijeme.