FAQ

Ako nakupovať?

Vyberiete si produkt so vzorom, ktorý vás zaujal a následne si vyberiete farbu, veľkosť a typ trička.

V prípade, že ide o motív, ktorý si viete upraviť podľa seba, napíšte svoj vlastný text do poznámky a my vám vzor prispôsobíme.

Ďalej si vyberiete spôsob dopravy, platby a dokončíte objednávku. Potom sa už nemusíte o nič starať, nakoľko náš super tím zabezpečí všetko tak, aby ste dostali svoj produkt v najkratšom čase a v najlepšej kvalite. Potlač si robíme sami, takže sme flexibilní a dokážeme splniť aj vaše špeciálne požiadavky.

Svoj objednaný tovar dostanete prostredníctvom kuriéra, pošty a zásielkovni, alebo si ho osobne môžete vyzdvihnúť priamo u nás.

Otváracia doba nášho internetového obchodu je nepretržitá. Nakupovať môžete 24 hodín denne vrátane sviatkov. 

Aká je kvalita vašej tlače?

Potlač textilu realizujeme pomocou najmodernejšej technológie priamej digitálnej tlače na trhu. Táto technológia umožňuje aplikovať široké spektrum farebných motívov, fotografií na biely aj farebný textil. Zachytí farebné prechody aj jemné detaily. Potlač je odolná a vo vysokej kvalite.  Keďže sa nepoužíva žiadna nalisovaná fólia, tkanina je pri nosení mäkká a príjemná.

Digitálna textilná tlač sa vykonáva na textílie s vysokým podielom bavlny. Výhodou je tiež rýchlosť spracovania zákazky.

Fotografiu, obrázok, logo alebo akúkoľvek grafickú predlohu, si tak môžete vytlačiť na tričká, mikiny, tašky a iné tkaniny. Pri priamej tlači potlače textilu sú možnosti vlastnej kreativity v tvorbe návrhov neobmedzené.

Atrament používaný na tlač je zdravotne neškodný, certifikovaný ECO PASSPORT od spoločnosti OEKO-TEX ® Ide o medzinárodný bezpečnostný štandard v textilnom priemysle. Je certifikovaný ako bezpečný pre dospelých aj deti vrátane batoliat.

Aká je kvalita materiálu, na ktorý tlačíte?

Používame textil certifikovaný štandardom OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar. Vyrobený je iba zo zdravotne vyhovujúcich materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo testuje podľa štandardizovaných kritérií, ktoré limitujú používanie nebezpečných chemikálií pri ich výrobe.

Na potlač používame kvalitný značkový textil (Adler, Malfiny, Westford Mill, New Baby, Bobas Fashion, Antony)  s vysokým obsahom bavlny, vysokej materiálovej a výrobnej kvality.

Pre zachovanie kvality a dlhšej životnosti výrobku a potlače sa prosím riaďte nami uvedenými zásadami ošetrovania potlačeného textilu.

Ako mám správne ošetrovať textil s potlačou?

Potlač realizujeme pomocou najmodernejšej technológie digitálnej potlače na trhu, s dôrazom na použitie zdravotne neškodných materiálov. Pre zachovanie kvality a dlhšej životnosti výrobku a potlače sa prosím riaď nasledujúcimi zásadami ošetrovania potlačeného textilu:

 • Opatrná a šetrná manipulácia.
 • Prať a žehliť prevrátené potlačou dovnútra.
 • Prať ručne alebo v pračke pri teplote max. 30˚C bez použitia aviváže a tekutých pracích prostriedkov.
 • Používať pracie prostriedky bez obsahu chlóru a bieliacich prostriedkov.
 • Nebieliť.
 • Nesušiť v sušičke.
 • Nečistiť chemicky.
 • Žehliť pri nízkej teplote, max 110˚C.
 • Neprať a nevystavovať mechanickému náporu hneď po potlači, nakoľko farba potrebuje cca 2-3 dni na definitívne vyzretie, vytvrdnutie.

Pri potlači tmavého textilu môže vzniknúť v okolí potlače viditeľný okraj v dôsledku podtlače penetračnou bázou. Tento okraj nie je trvalý, po prvom vypratí zmizne.

Uvedené pokyny ošetrovania sú smerodajné. Nie ikony na štítku produktu od výrobcu textilu. Nedodržanie týchto zásad môže viesť k zníženiu životnosti potlače a straty nároku na uznanie reklamácie.

Ošetrovanie textilu - značky

Mam vlastné návrhy na potlač textilu a chcel by som s vami spolupracovať.

Ak chcete začať predávať vlastné vzory, ale neviete ako na to, tak ste na správnej adrese. Sme otvorení k spolupráci a radi vám pomôžeme.

Môžeme vám zabezpečiť úplný servis:

 • vytvorenie vlastnej sekcie v našom e-shope www.mojaprint.sk
 • marketing
 • spracovanie objednávok
 • zabezpečenie výroby
 • zaslanie tovaru priamo zákazníkovi

Stačí, keď nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky a určite sa dohodneme na forme spolupráce, s ktorou budete spokojný.