„DropShipping“ s MOJA print

Ak práve premýšľate nad tým, že začnete predávať svoj vlastný dizajn, pod vlastnou značkou, ale nechcete sa zaťažovať výrobou, distribúciou, tak ste na správnom mieste. Sme tu, aby sme vám pomohli úspešne rozbehnúť vašu značku.

Samozrejme naše služby nie sú zamerané len pre začiatočníkov v tejto oblasti, ale aj pre zabehnuté firmy, či jednotlivcov, ktorí sa chcú odľahčiť od starostí s výrobou, ale zároveň chcú garanciu vysokej kvality produktov a rýchle dodanie svojim zákazníkom.

Ak aj nemáte vlastný dizajn, môžete vložiť do vášho e-shopu produkty s našou grafikou a začať hneď predávať. O výrobu, balenie a zasielanie zákazníkovi sa postaráme my.

Ako „DropShipping“ funguje

„Drop shipping“ je veľmi jednoduchý spôsob ako zasielať vaše produkty priamo zákazníkovi. Nemusíte pri tom mať žiadne skladové zásoby, a čo je pri potlači najdôležitejšie, potlačíte vami požadovaný produkt len vtedy, keď si ho zákazník objedná.

  • Váš zákazník urobí objednávku vo vašom e-shope a zaplatí priamo vám cenu ktorá je uvedená na vašej stránke.
  • Vy pošlete objednávku nám a uhradíte nám cenu, na ktorej sa dohodneme
  • My zrealizujeme objednávku a potlačíme váš produkt.
  • My zabalíme a pošleme objednávku priamo zákazníkovi a na krabicu môžeme dať vašu etiketu alebo pošleme balík bez označenia.
  • Váš produkt bude doručený najneskôr do 3 – 5 pracovných dní od zadania objednávky.

Vy sa môžete zatiaľ sústrediť na svoj obchod a marketing svojich produktov a všetky starosti s výrobou a logistikou necháte na nás. Pri objednávke nepožadujeme žiadne minimálne množstvá, a prijímame objednávky už od jedného kusu. Je to veľmi jednoduché a funguje to.

Využite naše skúsenosti v oblasti potlače textilu a transformujte svoju fantáziu a svoj dizajn do fyzických produktov. Pri potlači používame najmodernejšie technológie a potlač robíme na produkty s vysokou kvalitou. Naše produkty nájdete v sekcii vlastný vzor. Ako náš budúci obchodný partner dostanete samozrejme zľavu na všetky produkty a pri objednávke nad 40 Eur máte dopravu zadarmo.

Ak vás táto myšlienka zaujala, tak nás kľudne kontaktujte na mojaprint@mojaprint.sk alebo nechajte správu v kontaktnom formulári a my sa vám ozveme. Určite nájdeme tú správnu cestu ako spoločne nakopnúť váš biznis.