Vlastný vzor

Nevybrali ste si z našej ponuky?

Ste grafik a máte vlastnú tvorbu, ktorú by ste chceli začať predávať?

Máte svoj vlastný originálny vzor, ktorý by ste si chceli dať potlačiť len tak pre seba alebo známych?

Organizujete narodeninovú párty, rozlúčku so slobodou, alebo
inú spoločenskú udalosť? Chcete vyniknúť svojím originálnym
tričkom alebo svojim hosťom pripraviť špeciálny darček?

V tom prípade nás neváhajte kontaktovať a my vám radi pomôžeme
vaše nápady zrealizovať.

 

Či už tričko s krátkym alebo dlhým rukávom, pohodlná mikina, detské body, taška na víno, batoh, návliečka na vankúš a v podstate akýkoľvek textil z bavlny, na všetko sa dá potlačiť váš vlastný motív alebo text.

Ako na to:

Ak si pripravím vlastný vzor, v akom formáte by mal byť?

Je veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu digitálnej potlače, ale hlavným a základným pravidlom je: „Čim väčšie rozlíšenie, tým lepšie“.

Používame najkvalitnejšie stroje na trhu, ktoré produkujú najvyšsiu možnú kvalitu potlače. Každa potlač je však len tak kvalitná, ako je kvalitná fotka, ktorá je jej základom.

Pri potlači hrajú hlavnú rolu pixely. Pixely sú najmenšie merateľné body fotky a stovky tisíc (niekedy miliónov) pixelov je spojených dokopy, aby vznikol obrázok, ktorý nakoniec vidíte. Je to ako umenie mozaiky; čim väčší je počet kúskov mozaiky, tym detajlnejší je výsledok.

Minimálne rozlíšenie obrázku by preto malo byť 300 dpi (dots per inch) a obrázok by mal byť vo formáte PNG, JPG alebo TIF.

Každá objednávka bude skontrolovaná naším profesionálnym grafickým dizajnérom, ktorý bude v úzkom kontakte s vami, aby sa dosiahol čo najlepši výsledok potlače.

Pomôžete mi s úpravou môjho vzoru?

Samozrejme. Naša šikovná grafička Momo je pripravená poradiť a dotiahnúť váš návrh do finálnej podoby. Stačí nás kontaktovať na našom e-maily alebo telefónnom čísle.

Aká je kvalita vašej tlače?

Potlač textilu realizujeme pomocou najmodernejšej technológie priamej digitálnej tlače na trhu. Táto technológia umožňuje aplikovať široké spektrum farebných motívov, fotografií na biely aj farebný textil. Zachytí farebné prechody aj jemné detaily. Potlač je odolná a vo vysokej kvalite.  Keďže sa nepoužíva žiadna nalisovaná fólia, tkanina je pri nosení mäkká a príjemná.

Digitálna textilná tlač sa vykonáva na textílie s vysokým podielom bavlny. Výhodou je tiež rýchlosť spracovania zákazky.

Fotografiu, obrázok, logo alebo akúkoľvek grafickú predlohu, si tak môžete vytlačiť na tričká, mikiny, tašky a iné tkaniny. Pri priamej tlači potlače textilu sú možnosti vlastnej kreativity v tvorbe návrhov neobmedzené.

Atrament používaný na tlač je zdravotne neškodný, certifikovaný ECO PASSPORT od spoločnosti OEKO-TEX ® Ide o medzinárodný bezpečnostný štandard v textilnom priemysle. Je certifikovaný ako bezpečný pre dospelých aj deti vrátane batoliat.

Aká je kvalita materialu, na ktorý vytlačite môj vzor?

Používame textil certifikovaný štandardom OEKO-TEX STANDARD 100, ktorý je uznávanou pečaťou kvality pre textilný tovar. Vyrobený je iba zo zdravotne vyhovujúcich materiálov. Každý výrobok testuje nezávislý Európsky výskumný inštitút a starostlivo testuje podľa štandardizovaných kritérií, ktoré limitujú používanie nebezpečných chemikálií pri ich výrobe.

Na potlač používame kvalitný značkový textil (Adler, Malfiny, Westford Mill, New Baby, Bobas Fashion, Antony) s vysokým obsahom bavlny, vysokej materiálovej a výrobnej kvality.

Pre zachovanie kvality a dlhšej životnosti výrobku a potlače sa prosím riaďte nami uvedenými zásadami ošetrovania potlačeného textilu.

Môžem použiť svoje vlastné tričko alebo iný textil?

Textil, ktorý používame pri potlači našich produktov spĺňa všeobecné požiadavky nevyhnutné na kvalitnú potlač a máme s ním bohaté skúsenosti.
Nie je možné zaručiť, že pri spracovaní vopred neotestovaného materiálu nedôjde k poškodeniu alebo znehodnoteniu.

Koľko ma to bude stáť a dostanem množstevnú zľavu?

Cena sa odvíja od typu materiálu, farby a zložitosti vzoru. Pri väčších objemoch samozrejme ide ruka v ruke aj nižsia cena. Pre konkrétnu cenovú ponuku nás prosím kontaktujte na e-mail: mojaprint@mojaprint.sk.

Pri objednávke nad 40 Eur máte automaticky dopravu zadarmo.

Ako dlho to trvá kým dostanem produkt s mojím vzorom?

To závisí od množstva a výbere konkrétneho typu materiálu, na ktorý má byť váš vzor umiestnený a našich skladových zásob. Každopádne dokážeme zrealizovať vašu špecifickú požiadavku od 3 do 7 dní.

Je možné produkt s potlačeným vlastným vzorom vrátiť?

Produkt, ktorý si sami navrhnete a vytvoríte, je unikátny. Musíte chápať, že by ho bolo obtiažne predať ďalšiemu zákazníkovi.
Chceli by sme vás poprosiť, aby ste si svoj text, motív alebo fotku dôkladne skontrolovali, predtým než nám ho pošlete. Tovar s vlastným vzorom nie je možné vrátiť.
Ak potrebujete pomoc so svojím vzorom, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na mojaprint@mojaprint.sk.

Mam vlastné návrhy na potlač textilu a chcel by som s vami spolupracovať.

Ak chcete začať predávať vlastné vzory, ale neviete ako na to, tak ste na správnej adrese. Sme otvorení k spolupráci a radi vám pomôžeme.

Môžeme vám zabezpečiť úplný servis:

  • vytvorenie vlastnej sekcie v našom e-shope www.mojaprint.sk
  • marketing
  • spracovanie objednávok
  • zabezpečenie výroby
  • zaslanie tovaru priamo zákazníkovi

Stačí, keď nás kontaktujete e-mailom alebo telefonicky a určite sa dohodneme na forme spolupráce, s ktorou budete spokojný.

 

Kontaktujte nás