Náš skvelý tím

 

Monika má na starosti dizajnovú a kreatívnu stranku MOJA print.
Od detstva sa venuje výtvarnej tvorbe. Vyštudovala odevný dizajn a má diplom z grafického dizajnu. Svoje skúsenosti odovzdávala študentom na škole dizajnu.
Tvorí grafiky, realizuje potlače. Každá vaša objednávka prejde jej rukami. 
Vybavuje všetky ekonomické, účtovné a administratívne činnosti spojené s firmou.
Teší sa na komunikáciu s vami na Facebooku a Instagrame, kde zastrešuje reklamu a marketing.

 

 

Angelina je členkou Spolku slovenských spisovateľov, uvedená do encyklopédie „Who is who in Slovakia“ a zároveň autorkou textov našich najpredávanejších tričiek.
„Vždy ma lákalo tvoriť slogany a zároveň bavilo rozveseľovať okolie, s touto pracou robím oboje naraz. Môžem sa hrať so slovíčkami, čo ma nesmierne baví a keď vidím pobavene reakcie okolia, je to tá najväčšia odmena. Také tričko je ako darček na kľúč, ktorý pripomenie určité momenty, ako míľniky v živote každého, na ktoré môžeme s nadhľadom, či nostalgiou, spomínať vždy, keď si konkrétne tričko oblečieme. Či už ide o narodeniny, alebo prvé udalosti v živote dieťatka, alebo chceme druhému niečo nenapadne naznačiť. Tieto trička to povedia za vás a to je ten kúsok umenia, ktorý do našej tímovej prace vkladám ja.“

 

 

Johnny má na starosti technickú stránku eshop-u a samotnej výroby potlače. Aby to všetko fungovalo tak ako má.
Zároveň má na starosti financie a obchod. Môžete sa na neho obrátiť v prípade, že máte ako firma alebo jednotlivec záujem o užšiu spoluprácu, alebo realizáciu projektu spojeného s našimi službami.
Veľmi rád pomáha pri tvorbe nových návrhov a textov. Tiež ho baví s vami komunikovať cez sociálne siete.