Autorská tvorba

Sme hrdí na to, že v ponuke nášho e-stopu sa nachádza aj sekcia Autorská tvorba, kde nájdete originálne dizajny od autorov, s ktorými spolupracujeme.

Aj vás baví tvoriť, máte skúsenosti s grafickým dizajnom a chcete začať predávať tričká, hrnčeky alebo kryty na mobil s vlastnou grafikou, ale neviete ako na to? Tak v tom prípade ste u nás na správnej adrese. Určite nájdeme formu spolupráce, ktorá vás zaujme.

Ako to funguje

Pri predaji Vám zabezpečíme plný servis:

  • vytvorenie vlastnej sekcie tričiek v našom e-shope www.mojaprint.sk
  • marketing pri propagácii vašich vzorov
  • spracovanie objednávok od zákazníkov
  • zabezpečenie potlače trička
  • zaslanie trička priamo zákazníkovi

Predaj autorskej tvorby na našej stránke sa rieši formou licenčnej zmluvy, v ktorej sa dohodne aj výška autorskej odmeny za každý predaný tovar obsahujúci vašu ilustráciu. V okamžiku predaja produktu s vašim motívom vám bude automaticky zaslaný email o uskutočnení objednávky. Po ukončení mesiaca, v ktorom sa uskutoční predaj vášho produktu, vám zašleme mesačný prehľad počtu predaného tovaru a následne vám bude vyplatená celková výška vašej odmeny.

Ak vás sekcia Autorská tvorba zaujala a máte akékoľvek otázky, tak nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Sme tu pre vás, pripravení vám pomôcť a odpovedať na všetky vaše otázky.